tel. +48 695 747573 biuro@investopl.com

INVESTO PL

Jesteśmy firmą działającą na rynku od 1994 r. Posiadamy duże doświadczenie w handlu i współpracy z dużymi firmami na rynku narodowym i międzynarodowym. Specjalizujemy się w transporcie, skupie złomu i sprzedaży środków opałowych na rynku lokalnym i narodowym. Współpraca z nami przyniesie Twojej Firmie same korzyści. Gwarantujemy konkurencyjne ceny rynkowe, wysoką jakość usług i pełen profesjonalizm.

Wykonujemy wszelkiego rodzaju roboty rozbiórkowe, wyburzeniowe, demontażowe wraz z recyklingiem wytworzonych odpadów przy użyciu specjalistycznych ciężkich maszyn budowlanych. Rozbieramy i burzymy: budynki, hale przemysłowe, wiadukty, mosty, kominy, fundamenty … na terenie całego kraju. Możliwości sprzętowe, organizacja i struktura firmy sprawiają, że całość prac wykonujemy sami bez udziału podwykonawców. Każde zlecone nam zadanie traktujemy w sposób indywidualny i z pełnym profesjonalizmem. Nasza kadra pracownicza posiada kwalifikacje, stosowne uprawnienia jak i wieloletnie doświadczenie.

Jeśli wyrażają Państwo zainteresowanie aby INVESTO PL Sp. z o.o. podjął się prac rozbiórkowych prosimy o kontakt z naszym działem handlowym pod numerem tel. +48 695 747573.

Zajmujemy się kasacją pojazdów wycofanych z eksploatacji. Jesteśmy jedną z największych firm województwa mazowieckiego pod względem ilości złomowanych samochodów. Prowadzimy własną stację demontażu w Pułtusku al. Wojska Polskiego 52a.
Przyjmujemy do złomowania wszystkie typy pojazdów w każdym stanie, również niekompletne. Posiadamy decyzję Marszałka Województwa Mazowieckiego, która upoważnia nas do wydawania zaświadczeń o złomowaniu pojazdów

Bądźmy EKO!

Dbaj o środowisko razem z nami. Praktycznie wszystko można poddać recyclingowi ratując w ten sposób naturalne zasoby środowiska. Im większy odsetek odzysku tym mniejsze zapotrzebowanie na korzystanie z dóbr naturalnych naszej planety.

 

Jak możesz pomóc?

To takie proste. Możesz dbać o środowisko zbierając makulaturę, plastik, oddając złom do ponownego przetworzenia. Dając innym przykład jak należy dbać o środowisko.

Masz pytania? Zadzwoń

+48 695 747573

Dbaj o środowisko

Sprzedaj zgromadzony złom

Oddaj elektro śmieci

Zbieraj i sprzedawaj makulaturę